05 mai 2008

Maj '68 - Parrullat

Mendoj qe parrullat japin nje ide te atmosferes se kesaj levizje Është e ndaluar të ndalosh – një shaka fillimisht, është parrulla që përfaqëson më mirë lëvizjen. Dëshirat e mia janë realiteti se besoj ne realitetin e dëshirave të mia Nuk duam një botë në të cilën për të mos vdekur për bukë, jetojmë nën kërcënimin e mërzisë Bosi ka nevojë për ty dhe jo ti për të Bëhuni realistë, kërkoni të pamundurën Ata kërkojnë të blejnë lumturinë tënde, mos prit, vidhe. Vrapo mik, shok bota e vjetër është tashmë larg. ... [Lire la suite]
Posté par tetena à 23:22 - - Commentaires [3] - Permalien [#]