05 juin 2008

Nje fotografi sot

Nje fotografi e Parisit klasik, nje fotografi e nje monumenti shume te njohur dhe qe simbolizon kete qytet ne kulmin e tij.
Posté par tetena à 22:38 - - Commentaires [0] - Permalien [#]