mot_clesNuk e di ju por une sa here futem per te shkruajtur nje note te re (çdo dite zakonisht) shikoj paraprakisht numrin e vizitoreve, nga kane ardhur dhe si kane ardhur deri tek une. Si kane ardhur eshte çfare fjale çeles i ka sjelle deri tek une.

Pothuajse çdo dite i jam te drejte Enit se dashuria na mban gjalle.

Nuk para gjej fjale te çuditshme si nje komshie tjeter por ajo fjala 'ymdfwq...' nuk e kuptoj fare ! duhet te jete nje fjalekalimi mbase.

Ndonjehere zbuloj tema per te diskutuar si p.sh sot 'shtatezania normale'

Duhet te them qe ja kam arritur qellimit se kur kerkohet 'parisi' blogu im del nga rradhet - uf.

Po ju, blogmbajtesit e tjere i beni kete pyetjen filozofike vedit dhe nese po, cilat jane fjalet tuaja te preferuara.

Per ata qe kane nje blog, a bejne zbulime interesante keshtu?