06 juin 2008

Kush kerkon gjen - si dhe çfare çeshtje tjeter.

Nuk e di ju por une sa here futem per te shkruajtur nje note te re (çdo dite zakonisht) shikoj paraprakisht numrin e vizitoreve, nga kane ardhur dhe si kane ardhur deri tek une. Si kane ardhur eshte çfare fjale çeles i ka sjelle deri tek une. Pothuajse çdo dite i jam te drejte Enit se dashuria na mban gjalle. Nuk para gjej fjale te çuditshme si nje komshie tjeter por ajo fjala 'ymdfwq...' nuk e kuptoj fare ! duhet te jete nje fjalekalimi mbase. Ndonjehere zbuloj tema per te diskutuar si p.sh sot 'shtatezania normale' ... [Lire la suite]
Posté par tetena à 23:32 - Commentaires [12] - Permalien [#]