13 juin 2008

Akoma kujtime nga femijeria

Per te vazhduar me te njejten teme apo muhabet se nuk jemi duke tematizuar ketu se perndryshe na morri lumi, po shkruaj sot per nje zbulim timin te fundit (nuk jam vetem se pashe nje agjent tjeter neper ato mehalla). Behet fjale per nje blog me vjersha, tregime, gjeagjeze etj, etj qe i referohen femijerise. Nuk mund te flase te kujt brezi se nuk e kam pyetur autoren veç per mua bejne me shume pjese tek traditat ne pergjithesi dhe qe kalohen nga nje brez ne tjetrin. Pra per te gjithe, sidomos ne nga jasht shtetit, ja nje blog shume... [Lire la suite]
Posté par tetena à 23:10 - - Commentaires [7] - Permalien [#]