22 juin 2008

Festa e muzikes 2008

Festa e muzikes dje.  Festa e muzikes fillon ne mbremje ne Paris. Eshte Parisi vendi i vertete i festes me nje program me nuk e di sa artista ne çdo cep te rruges. Edhe kete vit nuk pata mundesi te bredhja rrugeve te kryeqytetit veç festa eshte per te gjithe ndaj munda ta ndiqja pak ne lagjen time. Nje nga avantazhet e festes eshte qe kuzhdo mund te jap nje koncert. Avantazh dhe desavantazh, gjykojeni vete. Ky ishte nje grup te rinjsh qe nuk dukeshin dhe aq keq.
Posté par tetena à 18:50 - - Commentaires [3] - Permalien [#]