25 juin 2008

Vere e qete dhe pa dallge.

Sot ishin soldet (uljet e çmimeve masive). Nje vizite ne Paris jo e keshillueshme. Bente kohe e mire, njerzit kishin veshur sandallet, Metroja ishte nje furre e vertete. Lajmi i dites eshte heqja e reklamave nga televizioni shteteror francez, nuk e di pse te gjithe jane kondra. Kam shume pune dhe nuk nga tja nis dhe aq me pak si ta bitis Pushimet duken larg larg. Blogostani me duket i fjetur ose kam humbur rrugen. Kerkoj ide per gjallerimin e debateve apo te ideve ne koken time!
Posté par tetena à 23:09 - Commentaires [3] - Permalien [#]