01 juillet 2008

MISS CHINA BEA TY

Tek ky dyqani/ekspozita/galeria private , me terhoqi vemendjen emri qe po humbte shkronjat. Nuk pash azgje kineze brenda dhe nuk shikoj azgje artistike tek emri - jemi ne Paris, gjithshka eshte e mundur.
Posté par tetena à 22:35 - - Commentaires [2] - Permalien [#]