19 février 2009

Afërdite IBRAIMAJ gjithmonë në Paris

Afërdite IBRAIMAJ mund të vizitoni deri më 28 shkurt ekspozitën me fotografite e saj. Adresa:LOU PASCALOU14 rue Panoyaux 75020 PARISmetro: Ménilmontant Takim  me artisten : të djelën 22 shkurt në orën 7 të mbazdites Takimi do të shoqërohet me muzikën e kompleksit :DAVID LEWIS trompet, BOBBY RANGEL sax & flutes, ETIENNE BRACHET drums, RAYMOND DOUMBE bass, BENOIT GIL kengëtari dhe gitarist & plot të ftuar të tjerë surprizë ... Hyrja falas ; Pijet me para dhe artistët sipas... [Lire la suite]
Posté par tetena à 10:54 - - Commentaires [0] - Permalien [#]
Tags : ,