09 septembre 2008

Deshire per mesdhe

Keto bime shtepiake jane ne mode ketej nga Franca. Besoj edhe ne vende te tjera perendimore. Pra ullinj miniatyre, portokalle te vockla apo mandarina mikroskopike.
Posté par tetena à 22:55 - - Commentaires [3] - Permalien [#]
Tags :

28 août 2008

Pejsazh jasht qytetit.

Ne fakt kam vendosur te ve nje fotografi nje dite çdo jave. Pamjet, te marra nga une sigurisht, jane fotografuar sistematikisht per t'i vendosur ne blog. Pastaj duhet te gjej diçituren dhe kjo eshte me e veshtite. P.sh fotografia e mesiperme, ku pashe pamjen, i thashe vetes qe duhet t'ja tregoj nje bashkatdhetar. Pyetjes pse - mbase mund te me ndihmoni! 
Posté par tetena à 22:46 - Commentaires [4] - Permalien [#]
Tags :