21 octobre 2008

Pak hollivud në rrethinat e nxehta të Paris.

Prologu Kam folur para shumë kohësh mbi djegjet e makinave në simbol protestimi në rrethinat e Parisit në veçanti dhe në të gjithë qytetet më të mëdhaja të Francës në përgjithësi. Lajmi atëhere u përhap në të gjithë botën dhe bile Franca u shpall gati vend i pa rekomandueshëm për turizëm. Kapitulli i parë Para ca kohësh në lajme u tha që aktori i njohur amerikan John Travolta do të luante një film në rrethinat e Parisit. Filmi sponsorizohet nga një regjizor/produktor francez i njohur në skenën internacionale Luc Besson... [Lire la suite]
Posté par tetena à 20:49 - - Commentaires [2] - Permalien [#]
Tags :